Bli online

Ftesa dasme

2.80

Ftesë handmade

SKU: O1212 Kategori:

Përshkrim

Kur je detajist dhe dasma jote përkon me festat, atëhere një kombinim i ngjyrave dhe i detajeve të festave, do ti bënin të ftuarit tuaj të presin festën tuaj si presin festat, të ndihen si ndihen në festat familjare. Letër me prerje e ngjyrë me flori është përshtatur si zarf i ftesës. Ftesa printohet në karton metalizato 230 gr dhe ngjitet tek baza e ftesës, lidhja me kordelen saten vishnje 4 cm i jep magjinë e festës.

Informacion shtesë

Peshë 30 g
Përmasa 15 × 20 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency