Home

Dasma

Përfundimisht kthyet përgjigjen PO! Po mendoni për datën ideale, imagjinoni kishën, altarin ,fustanin e përsosur të dasmës, ftesat unike, bonbonjeret më mbresëlënëse …

Ëndërroni veten tuaj…nuse!

Pagëzimi

Ardhja e një fëmije të ndryshon krejtësisht jetën duke i bërë ditët më të gjata, netët më të shkurtra. Brenda jush gufon një dashuri që nuk e dinit se ekzistonte dhe befasisht shpaloset para jush një e ardhme që ia vlen ta jetoni! Fëmija juaj është princi apo princesha i përrallës që ëndërronit!

Dhe ndërsa kalojnë disa muaj ….. vjen dita e pagëzimit !!

Evente

Kalimera Events by Olga në varësi të llojit të eventit që doni të organizoni mund t’ju paraqesë propozime të ndryshëm të fokusuara në qëllimin e eventit tuaj dhe të organizojë çdo detaj të tij.

Ofrojmë përvojën tonë shumëvjeçare, pasionin e krijimit dhe stafin e duhur për të realizuar eventin tuaj me sukses! Por mbi të gjitha, na jep kënaqësi t’ ju shërbejmë.

Dasma

Përfundimisht kthyet përgjigjen PO!

Po mendoni për datën ideale, imagjinoni kishën, altarin ,fustanin e përsosur të dasmës, ftesat unike, bonbonjeret më mbresëlënëse …
Ëndërroni veten tuaj…nuse!
Ëndërroni dhe u bazoni në eksperiencën shumëvjeçare të Wedding Planning Kalimera të kujdeset për çdo detaj në mënyrë të tillë që ëndrra juaj të marrë formë dhe dita e dasmës suaj të duket sikur ka dalë nga një përrallë.
Martesa është stacioni i dashurisë, është betimi përpara Perëndisë dhe njerëzve, fillimi i një jete të re prandaj dhe ne kujdesemi që martesa juaj të jetë ashtu siç e keni imagjinuar, një ëndërr!

Po!
Është dita e martesës tuaj!
Jetojeni atë! Kënaquni! Kjo është dita juaj, është momenti juaj!

Me trashëgime!

Ndiq videon

Prenoto tani

Mr

dhe

Mrs

Prenotoni tani eventin
me te bukur te jetes tuaj.

Prenoto

Emri im është Olga!
Adhuroj lulet, sidomos trëndafilat dhe sigurisht ngjyrën rozë.
Kam studiuar mësuesi dhe ushtrova profesionin në Akademinë Pedagogjike të Gjirokastrës për shtatë vjet.

Nuk e di nëse kam talent të lindur për të krijuar, por që nga momenti i parë që mbaj mënd veten time, më pëlqenin  shumë lulet, kapelet, çantat dhe gjithmonë qëndroja e mahnitur përpara xhamave të vitrinave të dekoruara të dyqaneve. Vëzhgoja çdo detaj në ato dhe veçanërisht se si ndërthureshin ngjyrat me pëlhurat dhe modelet. Ndoshta një botë e re po lindte brenda meje që do ta zbuloja për pak kohë…

Kalimera Events by Olga

Është bukur të krijosh dhe mbi të gjitha të të besojnë !

WhatsApp

+355 68 205 9595

Email

info@kalimeraevents.com

Mire se erdhet te Kalimera

Le te planifikojme diten tuaj perfekte se bashku

    Select your currency