Bli online

Ftesa dasme

2.80

Ftesë handmade

SKU: O1211 Kategori:

Përshkrim

E zeza shpesh herë nuk preferohet në dasma, por kur do të bësh një dasëm shik dhe në qoftë se guxon, është zgjedhja më ideale. Me kartonin e zi 180 gr i prerë dhe i ngjitur në dorë është krijuar një ngjysëm zarfi ku brenda futet ftesa, ndërsa aksesori i zemrës veçon për t’i dhënë ftesës identitetin e saj, atë të dashurisë së përjetshme përtej dritës

Informacion shtesë

Peshë 30 g
Përmasa 16 × 20 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency