Bli online

Ftesa dasme

5.00

Ftesë handmade

SKU: O1207 Kategori:

Përshkrim

Një ftesë e punuar që të përcjellë tek të ftuarit romancën e çiftit, njohjen dhe jetën e tyre në Paris. E punuar me dy kapak me karton, sfungjer, tapecari telstile metalizato dhe nga brenda te sfondi është betimi i çiftit në Paris. Kjo ftesë fton të ftuarit tuaj të jenë dëshmimtarë të vazhdimësisë së kësaj dashurie

Informacion shtesë

Peshë 60 g
Përmasa 17.5 × 10 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency