Bli online

Ftesa dasme

3.80

Ftesë handmade

SKU: O1208 Kategori:

Përshkrim

Materiali velvet bordo të udhëton në epokën viktoriane, ku çdo gjë ishte mbretërore. Ftesa është e butë në prekje, me iniciale stampim të ngrohtë floriri dhe e lidhur me fjongo saten e cila nuk i hiqet ftesës por është e bashkëngjitur me atë në mënyrë të tillë që kur të lexohet të lidhet sërish dhe ftesa të ruhet në formën e mëparshme që të percjellë brezave bukurinë dhe aristokracinë e dasmës tuaj

Informacion shtesë

Peshë 80 g
Përmasa 26.5 × 8.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency