Bli online

Ftesa dasme

5.00

Ftesë handmade

SKU: O1206 Kategori:

Përshkrim

Bardhësia dhe romanca e kësaj ftese, janë të lidhura me ty, me fustanin tënd, me ëndrrat e tua dhe buzëqeshjen tënde. Eshtë një ftesë e punuar me karton, sfungjer, tapecari e bardhë lëkure, me dhantellë, kordele saten dhe aksesor

Informacion shtesë

Peshë 70 g
Përmasa 15.5 × 12 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency