Bli online

Ftesa dasme

4.80

Ftesë handmade

SKU: O1205 Kategori:

Përshkrim

Një ftesë plot elegancë me detaje romantike siç është dhantella dhe aksesori argjent. Eshtë punuar me karton, sfungjer, tapecari lëkure dhe brënda saj është printimi. Çdo i ftuar që do marr një ftesë të tillë në dorë, do ti përcillni ndjenjat tuaja, dashurinë tuaj dhe dëshirën e madhe për t’i patur pranë në ditën tuaj më të bukur

Informacion shtesë

Peshë 80 g
Përmasa 28 × 9 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency