Bli online

Ftesa dasme

6.00

Ftesë handmade

SKU: O1209 Kategori:

Përshkrim

Modeli i parë nga ftesat handmade që kemi realizuar dhe më i preferuari akoma dhe sot nga klientët tanë. Materialet si velvet, sfungjer dhe aksesor e bëjnë kaq të veçantë dhe kaq unike saqë shumë nuk dëshirojnë të ndryshojnë asgjë, por në qoftë se ndryshon aksesorin, ndryshon edhe stilin e saj, nga klasike e bën moderne.

Informacion shtesë

Peshë 85 g
Përmasa 15 × 17 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency