Bli online

Ftesa dasme

2.60

Ftesë handmade

SKU: O1213 Kategori:

Përshkrim

Lule te mbyllura në një zarf për ti dërguar të ftuarve tuaj. Një ftesë e personalizuar dhe e bërë në dorë, me letër metalizato roz antike 180 gr dhe ftesa e mbështjellë me letër kalk ku edhe aty është printuar I njëjti dizajn. Dërgoni lule me aromë nëpërmjet kësaj ftese dhe suprizoni të ftuarit.

Informacion shtesë

Peshë 70 g
Përmasa 20 × 16 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Bëhuni i pari që shqyrton “Ftesa dasme”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency