Bli online

Ftesa per ditëlindje

2.50

Për vajzë

SKU: O2202 Kategori:

Përshkrim

Prindërit janë martuar me një ftese te personalizuar prandaj zgjodhën të njëjtën ide edhe për ditëlindjen e parë të vajzes së tyre. Materialet si karton, sfungjer, dizajni I printuar në letër metalike 180 gr, e bëjnë këtë ftesë të veçante dhe mbi të gjitha të personalizuar

Informacion shtesë

Peshë 60 g
Përmasa 14.5 × 14 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency