Bli online

Ftesa per ditëlindje

2.60

Për vajzë

SKU: O2201 Kategori:

Përshkrim

Flutura juaj e vogël ka ditëlindjen ose pagëzimin dhe jeni duke kërkuar ftesën që I përshtatet më mirë? Mos u mundoni se kemi zgjidhjen për ju! Kemi realizuar prerjen e fluturës në letër 230 gr metalizato dhe pastaj me detaje të krijuara në dorë, tyl, ruaza etj, kompletuam ftesën fluturë, ndërsa ftesa papirus shërben si kurriz i fluturës

Informacion shtesë

Peshë 15 g
Përmasa 16 × 11 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency