Bli online

Ftesa per ditëlindje

3.50

Për djal

SKU: O2204 Kategori:

Përshkrim

Cdo detaj I ftesës shpalos karakterin e fëmijës, çiltërsinë, dashurinë, zgjuarsinë e një ftese të personalizuar dhe e krijuar me shumë dashuri me materiale tapecari e bardhë lekure, karton, sfungjer që të jetë e butë në prekje. Lidhja është shumë e veçantë që të mos hiqet kordelja nga ftesa dhe mbi të gjitha është një ftesë plot shije

Informacion shtesë

Peshë 60 g
Përmasa 13 × 14 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency