Bli online

Ftesa per ditëlindje

2.80

Për djal

SKU: O2207 Kategori:

Përshkrim

Pagëzim ose ditëlindje pranë detit? Ne bëjmë gjëra shumë të veçanta për çdo rast, kjo ftesë në forme varke është krijuar në dorë me karton ku sipër saj kemi vendosur tekstile, kordele dhe shirit bashkë me një spirancë letre që ta bëjnë varkën me reale

Informacion shtesë

Peshë 30 g
Përmasa 26 × 24 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency