Bli online

Ftesa per ditëlindje

1.30

Për djal

SKU: O2205 Kategori:

Përshkrim

E thjeshtë por plot ngjyra dhe detaje që e bëjnë të veçantë, kartoni që është përdorur është gofre, ftesa është printuar në letër perle 220 gr dhe bordura është prerë në dorë. Personalizoje me dizajnin tënd

Informacion shtesë

Peshë 15 g
Përmasa 18.5 × 13.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency