Bli online

Ftesa per ditëlindje

2.20

Për djal

SKU: O2206 Kategori:

Përshkrim

Dy yje për dy binjak, një ftesë për dy gëzime, pagëzimin dhe ditëlindjen e dy binjakëve, një ftesë me dy ngjyra kartonesh metalizato 220 gr të cilat janë kombinuar kaq bukur saqë e bëjnë të veçantë galaxinë e yjeve, Anglelo & Mihail

Informacion shtesë

Peshë 20 g
Përmasa 12.5 × 17.5 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency