Bli online

Ftesa per ditëlindje

5.00

Për djal

SKU: O2208 Kategori:

Përshkrim

Mamaja na e la në dorë, donte një dizajn të veçante për djalin e saj, detaji i vetëm që kërkoi ngjyrën, të mos jetë as bojëqiell për bebe, por as blu royal, por kur ia prezantuam nuk kërkoi asnjë ndryshim vetëm dha porosinë. Një ftesë si xhaketë e krijuar me karton, sfungjer tapecari lëkure dhe jakët janë qepur në dorë me copë. Kur do të ndihesh unik, ka zgjidhje !

Informacion shtesë

Peshë 55 g
Përmasa 15.5 × 12 cm

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Ftesa per ditëlindje”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Select your currency